TOVAR V AKCII

naša cena 26,00 EUR
skladom
naša cena 1,20 EUR
skladom
naša cena 1,65 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 8,99 EUR
skladom
naša cena 2,50 EUR
skladom
naša cena 1,65 EUR
skladom

3% zľava

cashback karta zlava nitra obchod zakaznicka karta cashback world nitra

Každý zákazník, ktorý v objednávke uvedie svoje meno, priezvisko a číslo zákazníckej karty cashback získava od nás 3% z ceny tovaru* formou cashback na svoj účet po zaplatení objednávky.

Ak ešte nemáte svoju Cashback kartu, kliknite sem a vytvorte si ju zdarma. Ako bonus od nás dostanete darček  švédsku utierku.

Prečo ponúkame túto zľavu?

- každý z vás už má najmenej 5 zľavových kartičiek v peňaženke, a nechceli sme, aby naša bola šiesta. Chceli by sme, aby naša zákaznícka karta bola univerzálna a umožnila vám nakupovať s výhodami i v iných obchodoch, ako napr. Tesco, Mall, OMV....

Ako získam 3% z ceny objednávky?

- pri vytvorení objednávky stačí zadať číslo karty Cashback world. V objednávke musíme mať i presné meno, aby sme vedeli váš bonus preniesť do systému. Taktiež je možné zaslať nám číslo karty mailom v deň objednávky. Ihneď po uhradení vystavenej faktúry alebo pokladničného bloku vám pripíšeme váš bonus ku karte cashback.  Cashback bonus získate iba úhradou za objednaný tovar.

Nakupujem na firmu a chcem zľavu pre seba. Dá sa to?

- Áno, cashback bonus v eurovej hodnote 3% z celkovej sumy* zaplatenej objednávky príde na účet držiteľa karty, teda toho, koho uvediete v objednávke. Nemusí to byť váš zamestnávateľ, môžete to byť vy...

Cashback bonus dostanem z každého produktu?

- Áno, okrem produktov v objednávke ktoré sú označené akcia alebo zľava a produktov  toaletný papier.

Kde všade môžem zákaznícku kartu použiť?

- zoznam predajní je na stránke cashback world, sieť obchodov sa stále rozširuje...

obchody cashback

Pre viac informácií nás kontaktujte, alebo navštívte stránku cashback world.

* zľava, spätný bonus sa neposkytuje na produkt toaletný papier a produkty označené zľavou a akciou. Zľava sa tiež neposkytuje z ceny dopravných služieb a služby dobierka.

 

Yzg3MTA1Mj