TOVAR V AKCII

naša cena 21,99 EUR
skladom
naša cena 1,65 EUR
skladom
naša cena 2,65 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » DEZINFEKCIA » Úprava vody

DEZINFEKCIA / Úprava vody

Bazénová voda a voda vo vírivých vaniach je neustále vystavovaná rôznym vplyvom životného prostredia. Na vodu pôsobí množstvo faktorov, ako sú napríklad zmeny počasia, teplota, počet kúpajúcich sa, náročnosť prevádzky a technológia bazéna či vírivky.

Tieto potom ovplyvňujú jej fyzikálne a chemické vlastnosti. Nevhodné vlastnosti vody následne spôsobujú rôzne problémy - množenie mikroorganizmov, rast rias, rôzne typy zákalu a dráždenie pokožky. 

Pre bezproblémovú vodu v bazénoch alebo vírivých vaniach používajte bezchlórové prípravky na úpravu vody H2O COOL.

Bezchlórová bazénová chémia a chémia pre vírivé vane H20 COOL

Bezchlórová chémia H20 COOL je určená všetkým, ktorí hľadajú alternatívu ku chlóru. Prípravky H20 COOL dlhodobo a s maximálnou účinnosťou likvidujú vírusy, plesne a baktérie, zabraňujú množeniu mikroorganizmov, výsledkom je kvalitná dezinfekcia vody.

Na rozdiel od chlórových preparátov má H20 COOL významné algicídne účinky – potlačuje rast rias. Bezchlórová chémia H20 COOL je vhodná pre všetky typy domácich bazénov, s filtráciou i bez filtrácie, vonkajšie i zastrešené, do vírivých vaní a záhradných jazierok.

Ošetrená voda je vhodná pre alergikov, astmatikov, ekzematikov, ideálne pre rodiny s deťmi a jedincov s citlivou pokožkou. Voda nepáchne chlórom, neničí plavky, nedráždi pokožku, oči ani sliznice, nenarušuje stavbu ani technológiu bazéna či vírivých vaní, nebieli bazénovú fóliu.

 


EUR
EUR
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
 

naša cena 7,50 EUR

skladom
novinka


 

naša cena 13,20 EUR

skladom
novinka


 

naša cena 24,00 EUR

skladom

YTg5Z